Кошик
Немає відгуків, додати
+380966046550
+380995492459
УкраинаДніпропетровська областьДніпроПр. Богдана Хмельницкого
Памятники в Днепре от компании "Мастер Памятников"

Подвійні пам'ятники

Пам'ятники на двох з граніту за цінами виробника в Дніпрі

Пропонуємо замовити горизонтальний пам'ятник для двох осіб за найвигіднішими цінами від виробника. Такі надгробки встановлюють на могилу: подружжя, матері і дитини, закоханої пари, друзів, а також сім'ї з трьох, чотирьох і більше осіб. Вони можуть бути прикрашеним унікальним художнім оформленням, виходячи з Ваших уподобань.

При виготовленні пам'ятників використовуємо тільки висококласний гранітний камінь, йому не страшні будь-які погодні умови, він здатний простояти 100 років не втрачаючи презентабельного вигляду.

Пам'ятники на двох у Дніпрі

1 2 3

Як відбувається виготовлення пам'ятників 

Вибір і створення пам'ятника на могилу складається з декількох етапів. Можливості надання різних форм, нанесення зображення і тексту – все це має бути узгоджено із замовником до моменту установки.

Гранітні камені є одними з найпопулярніших серед усього розмаїття матеріалів, які використовуються для оформлення надгробки. Вибір якісного матеріалу на складі виробника – це і є самий перший і важливий крок. Граніт є одним з самих незвичайних природних каменів, його створенню сприяє кристалізація магми, яка піддавалася тривалому і сильному стисненню. Саме тому пам'ятники з цього матеріалу довговічні і не втрачають своєї краси на протязі довгих років.

  1. Виготовлення включає в себе етап надання потрібної форми каменю за бажанням замовника. Прямокутні, вази у вигляді статуї або скульптури – на цьому моменті необхідно визначитися і підібрати із можливих запропонованих форм з каталогу фірми.
  2. Нанесення зображень на стелу або надгробну плиту може проводиться двома способами: з використанням гравіювання, за допомогою фотокерамики. Як показує практика, гравірування є самою надійною, не вимагає ніякої додаткової обробки і служить на всьому протязі використання плити. Фотокераміка – це використання кольорового зображення, яке наноситься на плиту за допомогою кріплення спеціальної пластини. За час експлуатації кольори можуть зблякнути і пластину за бажанням можна буде замінити.
  3. Выбор надписей и корректировка изображений, эпитафии, нанесение дат и редактирование фотографии. Такие моменты как распределение мест, где будет находиться каждый элемент, необходимо обсудить заказчику и художнику, дабы исключить неприятные моменты по итогу работы. В этот процесс включены: выбор шрифта надписи, подсчёт знаков, размещение текста или изображения на одной или по обеим сторонам арки, полировка всех сторон или частичная.

 

Ціна залежить від складності робіт та способу установки. Кожен конкретний випадок обговорюється в індивідуальному порядку. Ви можете купити пам'ятник будь-якої форми і розміру, дизайн може бути запропонований фахівцями або розроблений особисто вами.


Правильная установка – это главная задача, от которой зависит результат работы, мастера делают замеры, производят расчистку могилы и заливку фундамента, исключительно согласовав все действия с заказчиком. Последний шаг по размещению и закреплению плиты происходит под руководством клиента и итогом становится передача акта о выполненных работах с итоговой стоимостью.

Вот так проходит выбор и изготовление гранитных надгробий, который станет достойный завершением оформления могилы и отдачи почести усопшему.