Кошик
Немає відгуків, додати
+380966046550
+380995492459
УкраинаДніпропетровська областьДніпроПр. Богдана Хмельницкого
Памятники в Днепре от компании "Мастер Памятников"

Одинарні пам'ятники

Одинарні пам'ятники з граніту за цінами виробника в Дніпрі

Пропонуємо вибрати і замовити пам'ятник на могилу однієї людини серед представлених моделей, також можемо повторити роботу за ескізом або зображення якщо не знайшли підходяще рішення.

Такі надгробки мають ряд переваг, так як граніт легко перенесе вплив перепадів погоди, дощів, вітрів, сонця, простоявши десятиліття не втративши гарний зовнішній вигляд і якість.

За рахунок художнього оформлення є можливість зробити дизайн надгробки унікальним, що відповідає Вашим побажанням можна нанести: портрет, дані, квіти, свічки або зображення, які характеризують рід діяльності покійного.

Одинарні пам'ятники Дніпро

1 2 ... 6

Граніт — кращий матеріал для виготовлення надгробних пам'ятників на могилу

Пам'ятник — остання данина покійному. Для того щоб надгробок простояло довгі роки, для його виготовлення використовують натуральні камені. Найчастіше перевага віддається граніту, так як це один з найміцніших природних матеріалів. Гранітні пам'ятники зберігаються в первозданному вигляді кілька століть. При цьому для підтримання їх краси не потрібна реставрація і складний догляд.

Гранітні пам'ятники Дніпро

Переваги гранітних пам'ятників:

Для виготовлення пам'ятників в Дніпрі в нашій компанії використовується натуральний граніт. Він має ряд переваг, які вигідно виділяють його серед інших матеріалів для виробництва надгробків. До основних достоїнств гранітних стел відносяться наступні:

  • Довговічність. Монументи здатні простояти понад 300 років без змін і додаткового догляду. На їх зовнішній вигляд не впливає попадання сонячних променів, різкі перепади температури, вітру та опадів.
  • Простий догляд. На відміну від стел з мармуру і штучних матеріалів за надгробками з граніту не потрібен постійний догляд з використанням хімічних складів. Достатньо кілька разів на рік протирати поверхню вологою ганчіркою від пилу.
  • Щільність. Завдяки близькому розташуванню молекул матеріал не піддається впливу опадів, які могли б зруйнувати його зсередини. Крім цього, не потрібна обробка монумента вологовідштовхуючим засобом, що необхідно для догляду за мармурової стелою.
  • Зручність різьби. Незважаючи на високу щільність матеріал піддається обробці. При використанні якісного обладнання можна створювати гравіювання, вирізати різні візерунки і надавати виробу нестандартну форму.
  • Привабливий колір. Від природи камінь володіє насиченим чорним кольором. Це виключає необхідність фарбування монумента. Після шліфування надгробок стає яскравішим. Полірування дозволяє усунути дрібні вади і додати блиск. Пам'ятники переливаються в променях сонця, виділяючись на тлі стел з інших матеріалів.

 

Це лише частина переваг, але цього цілком достатньо для того, щоб зрозуміти відмінність каменю від інших матеріалів. Витрати на виготовлення надгробки виправдані його довговічністю і відсутністю необхідності в постійному догляді. Достатньо лише один раз купити пам'ятник з граніту, який буде служити довгі десятиліття.

Наша майстерня займається виготовленням та встановленням пам'ятників в Дніпрі. Кожне з виробів — не просто кам'яний монумент, а справжній витвір мистецтва з втіленням образу покійного. В каталозі на нашому сайті представлені актуальні ціни на пам'ятники, що спростить вибір найбільш підходящого.